1 AiPCBA China All over the world | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 1.485MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001AE1-001.4850, Oscillator MEMS 1.485MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4Pin VDFN EP SMD Tube | |
3 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 1.4850MHZ CMOS SMD | |