| N Provider Headquarters Delivery Location | |
|---|---|
Photo Product Manufacturer Urgency of price list Description | Price Delivery time Stock |
1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 133MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/ ... Next DSC1001AE1-133.0000, Oscillator MEMS 133MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD Tube | |