1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 12.3667MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1 ... Next DSC1001AI2-012.3667, Oscillator MEMS 12.3667MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4Pin VDFN EP SMD Tube | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 12.3667MHZ CMOS SMD | |