1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2 ... Next DSC1001AI2-025.0000, Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD Tube | |