1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 16.384MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001AL5-016.3840, Oscillator MEMS 16.384MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD Tube | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 16.3840MHZ CMOS SMD | |