1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 3.6864MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001CI1-003.6864T, Oscillator MEMS 3.6864MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 3.6864MHZ CMOS SMD | |