| N Provider Headquarters Delivery Location | |
|---|---|
1 AllElco Electronics China All over the world | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2 ... Next DSC1001CI1-024.0000T, Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |
3 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD | |