1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 11.0592MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1 ... Next DSC1001CI5-011.0592T, Oscillator MEMS 11.0592MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 11.0592MHZ CMOS SMD | |