1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 19.2000MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 19.2MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V ... Next DSC1001CI5-019.2000, Oscillator MEMS 19.2MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |