| N Provider Headquarters Delivery Location | |
|---|---|
Photo Product Manufacturer Urgency of price list Description | Price Delivery time Stock |
1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2 ... Next DSC1001DI2-026.0000T, Oscillator MEMS 26MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD | |