1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 133.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1 ... Next DSC1001DL5-133.3330, Oscillator MEMS 133.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 133.3330MHZ CMOS SMD | |