| N Provider Headquarters Delivery Location | |
|---|---|
Photo Product Manufacturer Urgency of price list Description | Price Delivery time Stock |
1 AiPCBA China All over the world | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD | |
3 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2 ... Next DSC1001AI2-050.0000, Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD Tube | |