1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 2.4576MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 2.4576MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001AI5-002.4576, Oscillator MEMS 2.4576MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD Tube | |