1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD | |
2 AiPCBA China All over the world | |
3 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 33MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2 ... Next DSC1001AI5-033.0000, Oscillator MEMS 33MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD Tube | |