1 AiPCBA China All over the world | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 1.8432MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001AL5-001.8432T, Oscillator MEMS 1.8432MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN EP SMD T/R | |
3 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 1.8432MHZ CMOS SMD | |