1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2 ... Next DSC1001BI2-050.0000T, Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |