1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 148.5000MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001BI2-148.5000T, Oscillator MEMS 148.5MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |