1 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 3.5800MHZ CMOS SMD | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 3.58MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V ... Next DSC1001CE2-003.5800, Oscillator MEMS 3.58MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |