1 AiPCBA China All over the world | |
3 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 24.576MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001CI5-024.5760T, Oscillator MEMS 24.576MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD T/R | |
4 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD | |