1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 37.125MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001CL2-037.1250, Oscillator MEMS 37.125MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 37.1250MHZ CMOS SMD | |