| N Provider Headquarters Delivery Location | |
|---|---|
Photo Product Manufacturer Urgency of price list Description | Price Delivery time Stock |
1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 74.25MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001DI1-074.2500, Oscillator MEMS 74.25MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 74.2500MHZ CMOS SMD | |