1 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 6.78MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V ... Next DSC1001DI2-006.7800, Oscillator MEMS 6.78MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |
2 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 6.7800MHZ CMOS SMD | |