1 AiPCBA China All over the world | |
2 ChipWorker China All over the world | |
, Oscillator MEMS 33.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1. ... Next DSC1001DL5-033.3330, Oscillator MEMS 33.333MHz ±10ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4Pin QFN SMD Tube | |
3 Lixinc Electronics China All over the world | |
MEMS OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD | |